زکریا سیچین Zecharia Sitchin

زکریا ستچین (Zecharia Sitchin)؛ محقق و نویسنده آمریکایی-آذربایجانی است که پدیدآور کتاب ریشه‌های انسان درباره فضانوردان باستان می‌باشد. زکریا ستچین ایجاد فرهنگ باستانی سومری را به آنوناکی نسبت داد. ستچین اعتقاد دارد که یک فعالیت باستانی از سوی هوشمندان برون‌زمینی تأیید کننده وجود تمدن‌های متعدد در طول تاریخ سیاره زمین می‌باشد.

زکریا ستچین (Zecharia Sitchin) کیست؟

سیچین در یک خانواده یهودی در باکو، پایتخت آذربایجان شوروی آن زمان متولد شد و در فلسطین اجباری (که در سال 1948 به دولت مدرن اسرائیل تبدیل شد) بزرگ شد. او مدرک اقتصاد را از دانشگاه لندن دریافت کرد و قبل از نقل مکان به نیویورک در سال 1952 در اسرائیل ویراستار و روزنامه نگار بود.

اولین کتاب زکریا ستچین (Zecharia Sitchin)

زکریا سیچین خط میخی را زمانی که به عنوان مدیر اجرایی در یک شرکت حمل و نقل مشغول به کار بود، به صورت خودآموز یاد گرفت. وی نیز مانند “امانوئل ولیکوفسکی” و “اریش فون دونکین” که نویسندگان قبل از او بودند؛ از نظریاتی درباره نقش پررنگ وقایع فرازمینی در تاریخ باستان بشر پشتیبانی می کرد. اولین کتاب زکریا سیچین “سیاره دوازدهم” نام دارد که در سال ۱۹۷۶ منتشر شد.
در این کتاب سیچین با تفسیر از شمایل نگاری و نمادشناسی بین‌النهرین از یک سیاره کشف نشده صحبت کرد. او می گوید که این سیاره بعد از نپتون قرار دارد و یک مدار بیضوی را دنبال می کند. او معتقد بود که این سیاره تقریبا هر ۳۶۰۰ سال یک بار به منظومه شمسی می رسد. سیچین نام این سیاره را “نیبیرو” (Nibiru) گذاشت. (هرچند مشتری سیاره مرتبط با خدای مردوک در کیهان‌ شناسی بابل بود). سیچین پس از آن هفت کتاب دیگر در عناون بخشی از مجموعه تواریخ زمین نوشت. به همراه آنها شش کتاب دیگر نیز منتشر کرد. کتاب های سیچین به بیش از ۲۵ زبان دنیا ترجمه شده و میلیون ها نسخه از آنها در سراسر جهان فروخته شده است.

به گفته سیچین، نیبیرو (که در افسانه‌ های اصلی نام او با MARDUK جایگزین شده بود؛ توسط حاکمی از بابل به همین نام در تلاش برای ایجاد همکاری برای خود و ایجاد سردرگمی در بین خوانندگان) به طرز فاجعه باری با تیامات (الهه در افسانه خلقت بابلی Enûma Eliš) برخورد کرد. از نظر سیچین، تیامات سیاره دیگری است که زمانی بین مریخ و مشتری واقع شده‌ است.
ایده‌های سیچین توسط دانشمندان رد شده و آن‌ها را به دید شبه علم و شبه تاریخ می‌نگرند. آثار او از جهت متدلوژی و ترجمه نادرست – البته به تعبیر منتقدان – از متون باستانی بعلاوه ادعاهای نادرست نجومی و علمی مورد انتقاد قرارگرفته. اما جالب اینجاست که با این همه ادعاهای او پاسخ‌های شگفت انگیزی را درباره برخی داستان‌ها و معماهای مذهبی و ماجراهای کتاب مقدسی فراهم آورده همچون داستان خلقت انسان و در جستجوی جاودانگی بودن او و ماجرای طوفان و داستان‌های پیامبران و نابودی سودوم و گمورا و… این همه و بازخوانی او از متون سومری بر جذابیت آثارش افزوده و باورهای مذهبی و روایت سه دین بزرگ سامی – یهودیت ، مسیحیت و اسلام – را با چالش‌های سختی رویارو نموده.

نمایش 1–12 از 24 نتیجه

PDF کتاب تماسهای یزدانی نوشته زکریا سچین

۹.۹۰۰ تومان
کتاب تماس های یزدانی یا الهی به مباحتی چون عروج و سفرهایی به عالم اموات ، خدایان ، الهه ها ، فرشتگان و ارگانیسم های ترکیبی ، رویاها ، نشانه ها ، وحی و مکاشفات و نخستین ارتباطات انسان و خدا از آغازین لحظات خلقت می پردازد.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

دانلود کتاب پایان روزها _ زکریا سچین (بدون سانسور)

۹.۹۰۰ تومان
نسخه اختصاصی جدید و کامل با کیفیت فوق العاده کتاب پایان روزها نوشته زکریا سیچین  به زبان فارسی و انگلیسی بعد از پرداخت آنلاین هزینه هر دو نسخه در اختیار شما قرار میگیرد . این نسخه بدون سانسور کتاب پایان روزها نوشته زکریا سیچین است.

مجموعه کامل ۵ جلدی کتاب باستان شناسی ممنوعه

۳۴.۹۰۰ تومان
مجموعه باستانشناسی ممنوعه ، بسته ارزشمندی از کتابهای مهم و ضروری و با ارزش باستان شناسی، دفینه یابی، علامت شناسی برای شما عزیزان گرداوری شده است
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

دانلود کتاب گمشده انکی از زکریا سیچین

۰ تومان
کتاب گمشده انکی از کتاب های زکریا سیچین در مورد فرازمینی هایی است که در گذشته های دور در زمین زندگی می کرده اند. سیچین بر اساس کتب مقدس، کتیبه های رسی، افسانه های اساطیری و یافته های باستان شناسی؛ کتاب هایی را درباره آنچه در گذشته زمین رخ داده را منتشر کرده است.

کتاب سفرهایی به گذشته اسطوره ای زکریا سیچین(بدون سانسور)

۱۶.۹۰۰ تومان
کتاب سفرهایی به گذشته اسطوره ای در واقع جلد دوم از سفرنامه دو جلدی سیچین است که جلد اول آن با عنوان سفرهایی به تاریخچه زمین در دست ترجمه می باشد.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

انیمیشن آنوناکی: پیام آوران باد

۱۳.۹۰۰ تومان

انیمیشن آنوناکی؛پیام آوران باد

زبان : موزیکال پرتغالی با زیرنویس فارسی چسبیده فرمت : MP4 مدت : 1 ساعت و 33 دقیقه کیفیت : HD حجم ویدئو : 1.5 GB سال انتشار : 2016

کتاب سفرهایی به گذشته اسطوره ای

۱۸.۰۰۰ تومان
کتاب سفرهایی به گذشته اسطوره ای زکریا سیچین در 200 صفحه و به زبان فارسی در سال 2009 منتشر شده است. زکریا سیچین شرح می‌دهد که درون هرم بزرگ، چطور زندگی‌اش در معرض خطر بوده و از وجود رازی در اتاقی سرّی پرده برمی‌دارد؛

باستان شناسی ممنوعه: جلد 1

۱۸.۰۰۰ تومان
صفحات Pages : 136 زبان  Language : فارسی سال انتشار  Publication Year : 1394 فرمت Format : PDF

کتاب دوازدهمین سیاره بدون سانسور (فارسی و انگلیسی )

۱۵.۹۰۰ تومان
در کتاب دوازدهمین سیاره از زکریا سیچین می خوانیم که وقتی فضانوردان ما روی ماه فرود می‌آیند و سفینه‌های بدون سرنشین ما سیارات دیگر را جستجو می‌کنند، باور به اینکه زمانی در گذشته تمدنی از  سیاره‌‌ی دیگری بسیار پیشرفته‌تر از ما توانسته باشد فضانوردانش را روی سیاره‌ی زمین فرود آورده باشد، چندان هم غیرممکن نیست.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

باستان شناسی ممنوعه: جلد 2

۱۸.۰۰۰ تومان
صفحات Pages : 74 زبان Language : فارسی سال انتشار : 1394 فرمت Format : PDF