راندا برن نویسنده و تهیه‌کننده استرالیایی؛ که اکثر افراد او را به همراه نام فیلم راز می شناسند. او جزو برترین نویسندگان و تهیه‌ کنندگان جهان است یکی از برترین آثار او “مستند فیلم راز” و “کتاب راز” با موضوع قانون جذب است. راندا برن بر روی زندگی بسیاری از افراد تأثیر گزاشته است به طوری که مجله معروف تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را جزو ۱۰۰ فرد تاثیرگذار جهان معرفی کرد.

زندگینامه راندا برن سرشار از امید‌هایی است که باید در ناامیدی آنها را بیابیم و به سوی موفقیت قدم برداریم. خانم راندا برن یکی از شگفت انگیز‌ترین کتاب‌های جهان یعنی کتاب راز را نوشته است.
راندا برن بعد از مرگ پدرش دچار افسردگی شدیدی شد و دیگر حتی نمی توانست به فعالیت های روزمره زندگی خود بپردازد او توانایی انجام کار و پیشروی به سوی موفقیت را نداشت. دختر راندا برن یعنی هیلی برای کم کردن ناراحتی مادرش پیشنهاد داد تا مادرش کتاب ها در موضوعات مختلف را مطالعه کند و راندا برن نیز کتاب “علم ثروتمند شدن” نوشته والاس واتلز را برای مطالعه کرد انتخاب کرد. کتاب “علم ثروتمند شدن” توانست مفاهیم جدیدی به راندا برن بیاموزد و او را از افسردگی نجات دهد.

راندا برن داستان زندگی خود را قبل از نوشتن کتاب راز اینگونه نقل می‌کند: «یک سال پیش زندگی‌ام از هم پاشید. پس از فوت پدرم به شدت افسرده شدم و رابطه خیلی کمی با دوستان و آشنایان خود داشتم. در کمال یاس و ناامیدی بودم و هرگز فکر نمی‌کردم که موهبتی الهی نصیبم شود، به دلیل موفقیتی که پیش پایم افتاده بود، داستان راز را با مطالعه کتابی که دخترم به من پیشنهاد کرده بود، پیگیری کردم. این راز را در سرتاسر تاریخ پیگیری و جستجو کردم و از اینکه افراد فرهیخته بسیاری مانند: شکسپیر، افلاطون، بتهوون و… این راز را می‌دانستند، متعجب شدم.

در حال نمایش یک نتیجه

کتاب «قدرت» نوشته راندا برن (متن کامل)

قیمت اصلی 17.100 تومان بود.قیمت فعلی 7.900 تومان است.