اریک فون دانیکن نویسنده کتاب طلای خدایان در ۱۴ آوریل ۱۹۳۵ در شهر زوفینگن سوئیس متولد شد. او فارغ‌التحصیل کالج اس تی مایکل در فریبورگ است. در سال ۱۹۶۰ با الیزابت اسکاجا ازدواج کرد و کورنلیا تنها فرزند این زوج است. او در نوجوانی شاهد فرود اضطراری یک بمب افکن آمریکایی در طی جنگ جهانی دوم در نزدیکی منزل پدرش بود. سربازان یکی بدون نقاب و یکی با نقاب از لاشه آن پایین می‌ آمدند و این گونه جرقه فرود خدایان در ذهن او زده شد. او که ۲۶ کتاب مختلف نوشته و به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده و حدود ۶۰ میلیون جلد از آن ها در سراسر جهان فروش رفته است. او پس از اولین و دومین کتابش “خدایان آن سوی فضا” مورد اعتراض و فشار شدید کلیسا های کاتولیکی قرار گرفت.
او به کشف اسرار فضا علاقه زیادی داشت و از همان نوجوانی همیشه درباره فضانوردی، بشقاب‌ پرنده‌ ها و موجودات فرازمینی صحبت می‌ نمود. همین علاقه شدید او باعث شد کتاب هایی مانند: ارابه خدایان و طلای خدایان و… را بنویسد. و مدیر اردوگاه کار جوانان از دانیکن شکایت کرد و دادگاه او را به ۴ ماه حبس تعلیقی محکوم کرد. پس از آن پدرش او را از مدرسه بیرون آورد و برای کار به هتلی در سوئیس فرستاد. دانیکن با پس انداز مختصرش به مصر سفر کرد تا بتواند برای هزاران سوال بی‌ پاسخش جوابی پیدا کند. او پس از مدتی به سوئیس بازگشت.
اریک فون دانیکن در ایران با کتاب ارابه خدایان شناسانده شد. او با تحمل رنج سفر های طولانی، به جهان های ناشناخته ای راه یافت که در تاریخ علوم بخصوص باستان شناسی تحولی بوجود آورد. در کتاب هایش سخنان او بیشتر شبیه خیال است تا حقیقت. اما جهان علوم در سایر کشورها خط تازه ای در تحقیقات و نظرات او در زمینه تاریخ داشت. “فون دانیکن” معتقد است: گذشته ما که به هزاران میلیون سال می رسد چیزی غیر معمول و ناشناخته است. و این چنین به جواب ابهامات خود می گشاید: «ما در گذشته با سفینه ها و سفینه نشین های سایر کرات آسمانی همکاری و مبادلات علمی و عملی داشته ایم»
مجموعه آثار فون دانیکن

ارابه خدایان (۱۹۶۸)
بازگشت به ستارگان (۱۹۶۸)
خدایان آن سوی فضا (۱۹۷۰)
طلای خدایان (۱۹۷۲)
در جستجوی خدایان باستان (۱۹۷۳)
معجزه‌ خدایان (۱۹۷۴)
برابر با شواهد موجود (۱۹۷۷)
گذرگاه خدایان (۱۹۸۱)
خدایان و طرح با شکوه آنها (۱۹۸۲)
چشمان ابوالهول (۱۹۹۶)
بازگشت خدایان (۱۹۹۷)
فرود خدایان (۱۹۹۸)
اودیسه خدایان (۲۰۰۰)
خدایان فضانورد (۲۰۰۱)
تاریخ نادرست است (۲۰۰۹)

نمایش دادن همه 6 نتیجه

نسخه اصلی کتاب ارابه خدایان اریک فون دانیکن

۴۳.۲۰۰ تومان
کتاب ارابه خدایان نوشته اریک فون دانیکن به بررسی آثار و نشانه‌ های باقی‌مانده از مسافران فضایی در میان آثار تاریخی و باستانی می‌پردازد. این کتاب بر پایه فرضیه‌ ای که از تکنولوژی‌ های تمدن‌ های باستانی و ادیان برگرفته از مسافران فضایی هستند که به نام خدایان پذیرفته شده‌اند.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

نسخه بدون سانسور کتاب طلای خدایان از اریک فون دانیکن

۱۲.۹۰۰ تومان
کتاب طلای خدایان درمورد یکسری تونل باستانی که ساخته دست بشر در اکوادور به همراه یکسری مجسمه های عجیب و کتیبه‌ های فلزی صحبت می شود که به اعتقاد نویسنده این عجایب کار فرازمینی هاست.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

نسخه اصلی کتاب معجزه خدایان از فون دانیکن

۱۱.۲۵۰ تومان
در کتاب معجزه خدایان آمده است که همه الهامات و معجزه های غیرمادی، نه تنها از ماهیت و ذاتی یکسان برخوردار هستند بلکه در عین حال هیچ کس نیز نمی‌ تواند خود را از تاثیرات این الهامات به دور نگه دارد.
دانلود فوری بعد از پرداخت آنلاین

دانلود کتاب خدایان آن سوی فضا (بازگشت به ستارگان)

۶.۹۰۰ تومان
در بخش اول کتاب خدایان آن سوی فضا دانیکن پیش بینی ها و حدس های خود را از روش مسافرت های فضایی انسان ها در آینده بیان می کند. بهترین روش برای این گونه سفر ها را که خود در ذهن دارد نیز به روی کاغذ می آورد.

کتاب ترفند خدایان و عجایب باستان شناسی

۹.۹۰۰ تومان
برای فون دانیکن این سوال پیش آمده بود که دنیا قدیم به چه پایه از علم رسیده بود و این علم از کجا آمده بود؟ این کتاب نشان می دهد بسیاری از علومی که انسان در گذشته آن‌ ها را تجربه کرده ترکیبی از علوم امروز هستند. مثلا سنگ نوشته‌ ای قدیمی تصویری از موتور جت امروز است.
دانلود سریع بعد از پرداخت انلاین

دانلود کتاب تاریخ نادرست است

۲۷.۹۰۰ تومان
(این کتاب نسخه‌ی انگلیسی است) در تاریخ نادرست است، اریک فون دانیکن نگاه دقیق‌تری به کتاب خطی شگفت‌انگیز ووینیچ می‌اندازد که از زمان کشف خود تمام تلاش‌ها برای رمزگشایی از خطوط آن ناکام مانده و در مورد کتاب خنوح که همانقدر حیرت‌آور است رمزگشایی‌های جذابی دارد.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین