نمایش 1–12 از 13 نتیجه

دانلود کتاب کلیات درویش علی ابدال

۷.۹۰۰ تومان
کتاب کلیات درویش علی ابدال کتاب خطی بسیار مجرب و کمیاب در ادعیه و طلسمات است که طرفداران بسیاری دارد. این کتاب بخش های زیادی در زمینه علوم غریبه دارد.

نسخه اصلی و بدون سانسور کتاب رازهای پنهان در دفینه یابی

۴.۵۰۰ تومان

نسخه اصلی و بدون سانسور کتاب رازهای پنهان در دفینه یابی شامل مطالب و تجارب و افسانه ها و اطلاعات عمومی مردم مناطق باستانی و تجارب و تحقیقات شخصی نویسنده است.

دانلود سریع پس از پرداخت

نسخه اصلی کتاب خطی خود آموز و آموزش فن علوم غریبه ابوعلی سینا

۹.۹۰۰ تومان
کتاب خود آموز و آموزش فن علوم غریبه ( کنوز المعزمین )، نوشته شیخ الرئیس ابو علی سینا است. این کتاب آموزشی در رابطه با آموزش فن علوم غریبه (سیمیا، ریمیا، کیمیا، هیمیا لیمیا ) می باشد.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

نسخه اصلی کتاب مجربات ابن سینا

۶.۳۰۰ تومان
نسخه اصلی کتاب مجربات ابن سینا در شاخه علوم غریبه درباره اوراد و طلسمات براى ایجاد محبت و ابطال طلسمات و غیره در کتاب مجربات ابن سینا آمده است.
دانلود سریع پس از پرداخت آنلاین

نسخه کامل کتاب گنج نامه کلات

۱۰.۸۰۰ تومان
گنج نامه حاوی مکان هایی که در آنجا گنجی دفن می باشد. کتاب گنج نامه کلات که نام دیگر آن نبذ من دفائن الارض است، دارای اطلاعات تاریخی و علایم و نشانه هایی است که برای محققان و گنج پژوهان علوم باستان مناسب می باشد. تعداد صفحات : ۶۵ حجم کتاب : ۵ مگابایت زبان کتاب : فارسی فرمت کتاب : پی دی اف
دانلود کتاب گنج نامه کلات بعد از پرداخت آنلاین

دانلود نسخه اصلی کتاب مجربات سلیمانی

۱۲.۶۰۰ تومان
نام کتاب مجربات سلیمانی فرمت فایل PDF حجم فایل 27 مگابایت نوع فایل کتاب زبان فارسی تعداد صفحات 88 صفحه تعداد جلد 1 جلد فایل راهنما ندارد

نسخه اصلی کتاب مرجان جادو

۴.۵۰۰ تومان
در کتاب مرجان جادو انوع روش‌ های موکل گیری، جن گیری، روش‌ های احضار، استخدامات خدامی، روش‌ های عهد و پیمان با موکلین نوری و ناری و ارتباط با جهان ماورا الطبیعه بیان شده است.
دانلود فوری بعد از پرداخت آنلاین

نسخه اصلی کتاب شمس‌ المعارف‌ الکبری

۷.۶۰۰ تومان
کتاب شمس المعارف الکبری (در فارسی به معنای آفتاب بزرگ شناخت) اثر شیخ احمد بن علی بونی از علما قرن هفتم هجری است. این کتاب به زبان عربی، پیرامون ادعیه و جداول و بعضی از طلسمات و ذکر اسماء اعظم الهی و شرح آنها نوشته شده است.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

نسخه اصلی کتاب جوغن نامه

۷.۹۰۰ تومان
یکی از بیشترین علایمی که در ایران وجود دارد سنگ کاسه و جوغن ها هستند. کاسه ها در کتاب جوغن نامه به طور معمول نشانه قبر هستند اما بعضی مواقع تفسیر دیگری نیز دارند. برای یافتن مقبره باید به نوع منطقه شکل قرارگیری کاسه ها و نشانه های کنار آنها و جهت های جغرافیایی دقت نمود.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

نسخه کامل کتاب نقش سلیمانی اثر شیخ بهایی

۱۲.۹۰۰ تومان
کتاب نقش سلیمانی شیخ بهایی کتابی قدیمی و خطی است. این کتاب در مورد علوم و غریبه ، احضارات، تسخیرات، طلسمات، تعویذات، کواکب و برجها و ادعیه های پرکاربرد، علم جفر و دیگر موضوعات است.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

PDF کتاب گنج نامه اسلامی(نسخه کامل و باکیفیت)

۲.۹۰۰ تومان
کتاب گنج نامه اسلامی درباره موبدان قبل از اسلام است که همگی دارای گنج نامه بوده اند. چون همگی آنها در زمان خودشان امانت دار بوده اند و از اموال مردم حفاظت میکردند. موبدان خود به دو قسمت تقسیم میشوند. اول موبد که اموال مردم نزد آنها به امانت گذاشته میشده است. و موبد موبدان که از اموال درباریان و پادشاهان حفاظت میکردند و نقش امین و کاتب شاهان را نیز بر عهده داشتند.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

نسخه اصلی کتاب های خطی طلسمات طمطم هندی

۱۲.۹۰۰ تومان
کتاب طلسمات طمطم هندی یکی از نایاب ترین و قدیمی ترین کتاب های دعانویسی است. این کتاب دعانویسی تمتم هندی از جمله کتاب های معتبر در علوم خفیه است. این کتاب در زمینه خواص اسماء الحسنی، محبت و زبان بند خلقی محبت طالب و مطلوب جهت بستن شهوت مرد، باطل کردن جمیع سحر و جادوها، باطلنامه سحر و طلسمات بخت گشایی دختران، باطل کردن سحر و جادو و … مورد استفاده قرار گرفته شده است.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین