نمایش دادن همه 9 نتیجه

آموزش و تمرینات پاکسازی چاکرا -تمرینات هفت چاکرا

۹.۰۰۰ تومان

آموزش و تمرینات پاکسازی چاکرا -تمرینات هفت چاکرا ؛ تمرینات و تکنیک‌هایی که می‌تواند این مراکز را فعال سازند متعدد و ویژه هستند و نیاز به کسب مهارت طی چند ماه تا چندین سال است. توانایی و قدرت‌های حاصل از فعال شدن انرژی چاکراها، کرامت یا سیدهی نامیده می‌شود و به معنای قدرت‌های روحی است.

دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

PDFکتاب عملی کردن دانسته ها _کن بلانچارد

۸.۹۰۰ تومان
در کتاب عملی کردن دانسته ها کن بلانچارد نویسنده‌ای در طی گفتگو با یک کارآفرین موفق این علل را پیدا می‌کند و در پایان نتیجه می‌گیرد که با کار کردن روی این علل، یا به عبارتی رفع این موانع می‌توان انتظار داشت افراد به نحو مؤثری دانسته‌های خود را به کار گیرند.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

کتاب «قدرت» نوشته راندا برن (متن کامل)

۷.۹۰۰ تومان
درباره کتاب قدرت نوشته راندا برن آمده: هنگامی‌که مردم از راز آموختند که چگونه می‌توان زندگی را تغییر داد، هزاران داستان واقعی را با من در میان گذاشتند و من بصیرت بیشتری دربارۀ علل بروز مشکلات در زندگی مردم پیدا کردم و با این دانسته‌های جدید، دانش جدید “قدرت” حاصل شد، دانشی که می‌تواند زندگی را فوراً تغییر دهد.

کتاب صوتی: بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس

۱۲.۶۰۰ تومان

کتاب صوتی: بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس

کتاب ” بخواهید تا به شما داده شود ” چکیده ای از تمام پاسخ هایی است که استر هیکس در طی بیست سال برگزاری کارگاه های مختلف درباره موفقیت ارائه کرده است.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین
 

دوره رازهای موفقیت از طریق القا به ذهن

۲۲.۹۰۰ تومان
نام شما چیست؟ آیا برای جواب دادن به سوالات بالا دچار مشکل شدید؟ قطعا خیر؛ چرا که پاسخ این سوالات مدام در ذهن شما تکرار می شود و شما پاسخ سوالات بالا رو بر اساس ذات و غریزه خودتان به سرعت جواب می دهید. یعنی وقتی اسمتان از شما پرسیده می شود به سرعت جواب میدهید؛ چرا؟ زیرا این اسم جزیی از وجود شما شده است و برای جواب دادن به این پرسش نیاز به فکر کردن ندارید. این همان دانشی است که کوین ترودو  در دوره راز های موفقیت از طریق القا به ذهن به شما یاد می دهد.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

کتاب صوتی قدرت اراده _ کلی مک گونیگال

۲۰.۰۰۰ تومان

کتاب صوتی قدرت اراده – کلی مک گونیگال در مورد این است که چرا با اینکه خواسته اید و حتی برنامه ریزی و هزینه هم کرده اید ، ولی تابه حال نتوانسته اید به اهدافتان برسید. چطور می توانیم در این دنیا مثل واگن های صف بسته منتظر نایستیم و خود، لوکوموتیوی باشیم، که با اراده خویش پیش می رویم.

دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

دانلود کتاب شاه کلید ثروت نوشته ناپلئون هیل

۱۲.۶۰۰ تومان
در کتاب کتاب شاه کلید ثروت با وصیت‌نامه‌ی «دیل کارنگی»، نویسنده از تمایل ذاتی انسان برای به دست آوردن بدون از دست دادن و زحمت کشیدن آگاه بوده است، تصمیم گرفت روشی نو و ارزشمند برای توزیع فلسفه‌ی ثروت خود برگزیند.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

کتاب چاکرا درمانی (درمان از طریق مراکز انرژی)

۱۸.۹۰۰ تومان
ما با شناسایی چاکراهایمان، از انرژی خود، همچنین از انرژی‌ای که از آن کسی یا چیز دیگری است، آگاه‌تر می‌شویم. چاکرا درمانی (درمان از طریق مراکز انرژی)، این مراکز انرژی را هاهنگ می کند.

ماجرای خودشناسی: ابعاد آگاهی و چشم اندازهای نوین

۱۳.۵۰۰ تومان
استانیسلاف گروف در کتاب ماجرای خودشناسی مدلی سودمند را برای روان ارائه می‌دهد؛ مدلی که با 30 سال پژوهش در حالات تغییریافته‌ی آگاهی توسعه یافته. این مدل برای درک پدیده‌‌هایی چون شمنیسم، عرفان،‌ حالات روانگردان، تجارب بصری ناخودآگاه، و اولین رخداد روان‌پریشی سودمند است.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین