نمایش دادن همه 10 نتیجه

کتاب صوتی صداهایی از چرنوبیل؛ تاریخ شفاهی یک فاجعه اتمی اثر سوتلانا الکسی ویچ

۳۲.۸۰۰ تومان
در کتاب صوتی صداهایی از چرنوبیل؛ تاریخ شفاهی یک فاجعه اتمی اثر سوتلانا الکسی ویچ درباره حادثه اتمی چرنوبیل که در روز ۶ اردیبهشت ۱۳۶۵ (۲۶ آوریل ۱۹۸۶) در نیروگاه چرنوبیل در اوکراین رخ داد، صحبت می شود. انفجار و آتش سوزی در در رآکتور شماره ۴ نیروگاه چرنوبیل باعث پخش مواد رادیو اکتیو در بخش بزرگی از غرب شوروی و اروپا شد.

کتاب خطی رمزگشایی خطوط کهن و باستانی

۱۲.۵۰۰ تومان

کتاب خطی رمزگشایی خطوط کهن و باستانی، یکی از نادرترین کتب خطی است که درمورد خطوط و الفبای کلیه تمدنهایی که بر روی کره زمین به وجود آمده اند از حضرت آدم ابوالبشر تا حضرت محمد (ص) و کلیه پیامبران , امتها و تمدن ها , قبایل و ملت ها و مدنیت ها از تمامی طوایف و شریعت ها و کتبی که بر پیامبران و مرسلین نازل گردیده است و بطور کل تمامی علومی و خطوطی که فراموش و گمنام گریده اند بصورت کامل و جامع توضیح داده است و رمزگشایی کرده است.

دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

خاطرات یک شاهدخت بابلی

۲۹.۹۰۰ تومان
كتاب خاطرات یک شاهدخت بابلی در اوايل قرن نوزدهم به رشته‌ی تحرير درآمده و در آن، او به بيان تجربيات سفرهای خود به تركيه، لبنان، سوريه و اسرائيل پرداخته است. ماریا ترسا اسمر در كتابش حتی حرم سلطان‌های تركيه را نيز با جزيياتی كه يك زن به آنها توجه می‌كند، به تصوير كشيده.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین
 

دانلود مستند تمدن های کهن(با کیفیت بالا و زیرنویس فارسی چسبیده)

۲۷.۰۰۰ تومان

مجموعه مستند تمدنهای کهن، با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی چسبیده که با فرمت MP4 است که در سال 2017 ، 2018 منتشر شده. در  ادامه مستند تمدن های کهن آمده است که در اسطوره‌های باستانی و گذشته‌ی فراموش‌شده‌ی ما رازی وجود دارد؛ نوعی زبان خاموش که با گذشت زمان از میان رفته و منتظر است تا توسط دلیرترین حقیقت‌جویان کشف شود.

دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

دانلود کتاب خدای جنگ: بازگشت مار پردار

۹.۰۰۰ تومان
این کتاب نسخه انگلیسی است.

کتاب خدای جنگ بازگشت مار پردار حاوی اطلاعات باارزشی درباره عشق،‌ شجاعت‌ها و پیروزی‌های بی‌رحمانه، تاریخ ماورای طبیعی و قانع‌کننده‌‌‌ای ادغام شده است.

دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

کتاب بازی حکمران: افشای حاکمان سری جهان

۱۳.۵۰۰ تومان
بازی حکمران همچون سفری فکری و هیجان‌انگیز در کوچه و پس‌کوچه‌های تاریخ است تا از ردپای معماری و بناهای یادبود مذهبی سرّی پرده بردارد که بر جهان سایه انداخته است. (این کتاب نسخه‌ی انگلیسی است)
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

دانلود کتاب تاریخ نادرست است

۲۷.۹۰۰ تومان
(این کتاب نسخه‌ی انگلیسی است) در تاریخ نادرست است، اریک فون دانیکن نگاه دقیق‌تری به کتاب خطی شگفت‌انگیز ووینیچ می‌اندازد که از زمان کشف خود تمام تلاش‌ها برای رمزگشایی از خطوط آن ناکام مانده و در مورد کتاب خنوح که همانقدر حیرت‌آور است رمزگشایی‌های جذابی دارد.
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

نسخه انگلیسی کتاب نبرد خدایان و انسانها(The Wars of Gods And Men)

۱۳.۵۰۰ تومان
وقتی فانیان و خدایان دوشادوش یکدیگر می‌جنگیدند! هزاران سال پیش، زمین میدان نبرد بود. سپاهیانی مهیب، تحت امر جنگجویانی غول‌پیکر که مهارت بسیار بالایی در هنر رزم داشتند با یکدیگر به مبارزه می‌پرداختند. (این کتاب نسخه‌ی انگلیسی است)
دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین

آن دین عصر کهن: داستان ریشه‌ های مذهبی

۲۶.۹۰۰ تومان
کتاب «آن دین عصر کهن» نوشته جردن مکسول نشان می‌دهد که چه تعداد از عقاید مسیحی می‌توانند بسیار کهن‌تر از تصور ما باشند. اثری است که فهرست کاملی از سیر تکاملی خورشیدی، قمری و منظومه‌ای نظام‌های مذهبی ما ارائه می‌کند و پژوهش‌های جامعی از خدایان و باورهای ما را دربر می‌گیرد. **این کتاب نسخه انگلیسی است**

مشارکت اوبونتو: مسیر کامیابی انسان

۱۳.۵۰۰ تومان

مشارکت اوبونتو؛ نقشه راهی برای کامیابی انسان و افشای فریب بانکداری جهانی مسیری که ما به‌عنوان یک نژاد را به اینجا رسانده، نه‌تنها آکنده از حجمی باورنکردنی دروغ و فریب است، بلکه با سلطه‌ای دائمی بر بشریت همراه بوده، سلطه‌ای که قدمتش به هزاران سال پیش می‌رسد.

دانلود سریع بعد از پرداخت آنلاین